Адвокат з розлучень у ПолтавіНа жаль, кількість розлучень у нашій країні збільшується з кожним роком. Для того щоб Ваші інтереси не були порушені, слід звернутися до висококваліфікованого адвоката з розлучень, які зможуть захистити ваші права і законні інтереси і зроблять процедуру розлучення менш болючою.

Найчастіше, щоб не дотримуватися норм сімейного законодавства про розподіл спільно нажитого майна в рівних частках, колишнє подружжя роблять угоди з відчуження спільного майна без відповідного на те згоди.

 Враховуючи, що у відповідності з сімейним законодавством до майна, нажитого подружжям за час шлюбу (загальному майну подружжя), відносяться доходи кожного з подружжя від трудової діяльності, підприємницької діяльності та результатів інтелектуальної діяльності, отримані ними пенсії, допомоги, придбані за рахунок загальних доходів подружжя рухомі і нерухомі речі, цінні папери, паї, вклади, частки в капіталі, внесені в кредитні установи або в інші комерційні організації, і будь-яке інше нажите подружжям в період шлюбу майно незалежно від того, на ім'я кого з подружжя воно придбано або на ім'я кого або ким із подружжя внесені грошові кошти, при розгляді в суді виникає багато колізій з приводу можливості поділу майна. Тому при виникненні необхідності поділу спільного майна подружжя в судовому порядку слід звернутися до досвідчених фахівців у цій галузі.

Спеціалізуються з сімейних питань адвокати вироблять тактику подання Ваших інтересів, залежно від сформованих відносин, і здійснять Ваше представництво в органах запису актів громадянського стану, органах опіки та піклування, у всіх судових інстанціях. Адвокат з розлучень у Полтаві, маючи неоціненний досвід у веденні шлюборозлучних справ, допоможуть Вам здійснити розподіл майна, у тому числі в судовому порядку, з найбільш сприятливим для Вас результатом. Велика кількість судових справ пов'язаний з позовами про стягнення аліментів на неповнолітню дитину, в таких справах, часто виникають питання про встановлення батьківства. Варто особливо відзначити, що адвокати з розлучень нашої Колегії здійснюють представлення інтересів клієнтів, у тому числі і на стадії виконавчого провадження. Після отримання судового рішення потрібно ще багато часу і сил, щоб домогтися фактичного виконання судового акта.