Стягнення відсотків за фактичне користування вкладом поза межами дії депозитного договору

У вирі питань, породжених хвилею позовів до банків про повернення депозитних вкладів, особливе місце займає можливість стягнення відсотків за фактичне користування банком сумою вкладу після закінчення строку депозитного договору.

Детальніше...

ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ЗАТРИМАННІ ПРАЦІВНИКАМИ МІЛІЦІЇ

На сьогодні в України існує досить поширена негативна практика з боку працівників міліції - порушення права на свободу та особисту недоторканість.

Детальніше...

Арешт підозрюваного за новим КПК відповідно до практики ЄСПЛ

Всім захисникам, які практикують в сфері кримінального права та процесу доводилось стикатись із формальним підходом суду до питання застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Детальніше...

Перевірки з кримінальним ухилом або Як платник податків може скористатися правами, щоб він не був винен державі?

Як планові, так і позапланові податкові перевірки можуть мати найплачевніші наслідки, а саме — бути приводом для відкриття кримінального провадження щодо керівника підприємства. Останній, отримавши на руки акт про результати перевірки, повинен скористатися правом подати заперечення. Паралельно можна готуватися до судового розгляду з оскарження податкового повідомлення-рішення. При цьому керівнику підприємства варто пам’ятати, що на цьому етапі він — не обвинувачений і не правопорушник.

Детальніше...

Як за участі адвоката уникнути вилучення бухгалтерських документів

Опубліковано в журналі “Головбух” № 34 (849), 16 вересня 2013 р. (стор. 68-72)
Адвокат зі своїм процесуальним статусом багато в чому може допомогти своїм клієнтам. Мабуть саме тому він і асоціюється із захисником, бо захищає клієнта від порушення прав останнього, від свавілля людей, «обтяжених» владою.
Адвокатська таємниця: що це?

Детальніше...

Налоговые проверки: от запроса до обжалования.

Предлагаем Вашему вниманию анонс юридических практикумов, организованных компанией «ЛІГА:ЗАКОН» в ноябре.

Детальніше...